Péče o dutinu ústní již není pouhou rutinou, spočívající v základních hygienických návycích. Zdraví našich zubů a dutiny ústní ovlivňuje zdraví celého našeho těla. Dnešní doba na nás navíc klade stále vyšší a vyšší nároky. Úspěch v práci je do značné míry u mnoha profesí ovlivněn i krásným a zdravým úsměvem.

S péčí o dutinu ústní je spojeno spousta otázek, na které je mnohdy obtížné najít odpověď.

  • Jste si jistí, že se o svá ústa staráte správně?
  • Jak souvisí péče o ústní dutinu s Vaším zdravím?
  • Jaká je správná péče o ústní dutinu v těhotenství?

Chcete-li znát odpovědi na tyto či další otázky, je tu pro vás Centrum zdravého úsměvu. Tento web Vám poskytne v ucelené formě informace týkající se nejčastějších problémů souvisejících s péčí o zuby a dutinu ústní, jako například hypersensitivita, krvácející dásně či eroze. Najdete zde i podrobné informace na klíčová témata, jako je například péče o dětský chrup, domácí bělení či návštěva u dentální hygienistky. Edukační texty jsou navíc doplněny i o instruktážní videa.

Projekt Centrum zdravého úsměvu nabízí i unikátní možnost poradit se přímo s odborníkem. V části „Poraďte se s odborníkem“ naleznete detailní informace k Roadshow, při nichž bude přímo na prodejnách dm drogerie k dispozici dentální hygienistka, připravena zodpovědět Vaše dotazy, můžete od ní rovněž obdržet edukační materiály a vzorky zubních past.