Viceprezidentka Markéta Harantová, DiS. představuje
projekt Centrum zdravého úsměvu

Centrum zdravého úsměvu je unikátní projekt založený na třístranné spolupráci mezi Asociací dentálních hygienistek České republiky, z.s., předním výrobcem produktů zubní hygieny Colgate-Palmolive ČR, s.r.o. a dm drogeriemarkt, s.r.o., provozovatelem sítě drogerií dm.

Péče o dutinu ústní již není pouhou rutinou, spočívající v základních hygienických návycích. Zdraví našich zubů a dutiny ústní ovlivňuje zdraví celého našeho těla. Dnešní doba na nás navíc klade stále vyšší a vyšší nároky. Úspěch v práci je do značné míry u mnoha profesí ovlivněn i krásným a zdravým úsměvem.

S péčí o dutinu ústní je spojeno spousta otázek, na které je mnohdy obtížné najít odpověď.

  • Jste si jistí, že se o svá ústa staráte správně?
  • Jak souvisí péče o ústní dutinu s Vaším zdravím?
  • Jaká je správná péče o ústní dutinu v těhotenství?

Chcete-li znát odpovědi na tyto či další otázky, je tu pro vás Centrum zdravého úsměvu. Tento web Vám poskytne v ucelené formě informace týkající se nejčastějších problémů souvisejících s péčí o zuby a dutinu ústní, jako například hypersensitivita, krvácející dásně či eroze. Najdete zde i podrobné informace na klíčová témata, jako je například péče o dětský chrup, domácí bělení či návštěva u dentální hygienistky. Edukační texty jsou navíc doplněny i o instruktážní videa.

Projekt Centrum zdravého úsměvu nabízí i unikátní možnost poradit se přímo s odborníkem. V části „Poraďte se s odborníkem“ naleznete detailní informace k Roadshow, při nichž bude přímo na prodejnách dm drogerie k dispozici dentální hygienistka, připravena zodpovědět Vaše dotazy, můžete od ní rovněž obdržet edukační materiály a vzorky zubních past.